Kraftpakke, 230V - 3000W, Victron, Lithium, 2x solcellepanel

Fra kr 40 248,89
1-5 På Vårt lager

Solcellepakke som gir deg 230V på hytta. Hovedkomponenter:
- Victron Multipluss II kombinert inverter/lader
- Victron solcelleregulator
- 2 stk valgfrie solcellepanel
- Valgfri 48v litium batteri(er)
- Tilbehør

Tilpass pakken

Klikk for å se produkt

Velg Solcellepanel

Velg Monteringssett til solcellepanel

Velg Kabel til solcellepanel

Klips til solarkabelen

Kabelklips for rund kabel 5-7mm, 100stk

Kombienhet (Batterilader og inverter)

Victron Multiplus-II 48/3000/35-32

Kabel mellom kombienhet og batteribank

Checked
Checked
Checked
Checked

Solcelleregulator

Batterikabel mellom batteri og solcelleregulator

Checked
Checked

Velg Batteri

Solcelleguide

.Solcelleguide
kr 41 533,39
/ pakke
Sammendrag:
    Normalt sendt etter: 48 timer
    Sendes fra Norge
    Sikker betaling
    14 dagers angrerett

    Gir vanlig 230V strøm på hytte som ikke er tilkoplet strømnettet. Pakken kombineres med 48 volt batteripakke og aggregat.

    Pakken har mulighet til å gi 3000 Watt ren sinus strøm kontinuerlig. Den er kraftig nok til kaffetrekter, el.verktøy, TV etc. Solcellepanelet gir basis lading, men ved mye bruk må man også påberegne lading fra aggregat.

    Valgfrihet
    Vi liker valgfrihet og har derfor gjort det mulig å velge blant flere komponenter i pakken. Alle valgene passer sammen, så man trenger ikke være redd for å velge feil.

    48 volt batteripakke
    Denne pakken har en 48 Volt batteripakke. Ved å kjøre på 48 Volt, får man en effektiv overføring mellom kombienhet og batteripakken. Ulempen er at man ikke har tilgang på 12 Volt og dermed må basere seg på å kjøre alt forbruk (også lys) gjennom kombienheten. Batteripakkens størrelse kan endres om det er ønskelig med større batteripakke.

    Automatisk stopp/start av aggregat
    Ved å kople til et aggregat med elektrisk start, kan aggregatet startes og stoppes automatisk når batteriene trenger lading. For at den elektriske starten skal være kompatibel, må den virke slik at man starter aggregatet ved å slå på en bryter og stopper det ved å slå av samme bryteren (styres via en enkel releutgang). Det er selvfølgelig ingenting i veien for å bruke et aggregat uten elektrisk start. Man starter da aggregatet manuelt ved behov.

    OBS! Hovedbildet er et illustrasjonsbilde. Se listen over for hva som er med i pakken og hva som kan velges.

     

    Dersom produktet skal brukes i en fast innstallasjon med spenning over 48 volt eller 200VA, kan det kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.

    Varenummer112355
    Volt48V
    Tilgjengelighet48 timer
    VarehusVårt lager

    Kundeanmeldelser

    Du anmelder: Kraftpakke, 230V - 3000W, Victron, Lithium, 2x solcellepanel

    Din rangering
    Vennligst velg en av hver vurdering ovenfor.

    Kanskje du også liker