Sikring 10x38mm, 10A

39,90 kr
10+ på vårt lager
Ekstra 10A sikring tilpasset sikringholder med MC4 plugger. Brukes til sikring mellom solcellepanel og regulator.
Normalt sendt etter: 48 timer
Sendes fra Norge
Sikker betaling
14 dagers angrerett

10x38mmEkstra 10A sikring tilpasset sikringholder med MC4 plugger. Brukes til sikring mellom solcellepanel og regulator.

10A sikring 10x38 mm – 1000 V DC for solcelleanlegg

Denne 10A sikringen er beregnet for bruk i sikringsholdere med MC4-kontakter i solcelleanlegg. Den brukes til sikring av likestrømskretsen mellom solcellepanel og solcelleregulator, og kan benyttes som reservesikring eller ved utskifting av en eksisterende sikring.

Sikringen har en maksimal merkespesifikasjon på 1000 V DC og 10 A, og måler 10 x 38 mm. Kontroller at sikringen er kompatibel med sikringsholderen og at de elektriske spesifikasjonene passer til solcelleanlegget ditt før montering.

Produktfordeler

  • Til solcelleanlegg: Beregnet for bruk i sikringsholdere med MC4-kontakter.
  • 10 A sikringsstrøm: For installasjoner som krever en sikring med denne strømverdien.
  • Opptil 1000 V DC: Maksimal oppgitt likespenning.
  • Standard størrelse: 10 x 38 mm.
  • Praktisk reservesikring: Egnet som erstatning når eksisterende sikring må byttes, forutsatt at spesifikasjonene samsvarer.

Tekniske spesifikasjoner

  • Produkttype: Sikring for solcelleanlegg
  • Merkestrøm: 10 A
  • Maksimal spenning: 1000 V DC
  • Størrelse: 10 x 38 mm
  • Bruksområde: Sikringsholder med MC4-kontakter, mellom solcellepanel og regulator

Viktig: Velg alltid sikring ut fra kravene til solcellepanelene, regulatoren, kablingen og sikringsholderen. Kontroller også at sikringens spenningsklasse og bryteevne er egnet for den aktuelle DC-installasjonen.

VarenummerPTV-FUS-10A
Tilgjengelighet48 timer
VarehusVårt lager

Kundeanmeldelser

Du anmelder: Sikring 10x38mm, 10A

Din rangering
Vennligst velg en av hver vurdering ovenfor.

Kanskje du også liker