Victron Cyrix-Li-ct 12/24V-120A combiner
1-5 på vårt lager
Et alternativ til Cyrix-ct der litium batteri inngår.
Normalt sendt etter: 48 timer
Sendes fra Norge
Sikker betaling
14 dagers angrerett
- Hvis den føler 13,4V (resp. 26,8V) eller mer på en av sine strømklemmer.
Cyrix vil koble fra umiddelbart:
- Når batterispenningen faller under 13,2V.
Starthjelpsfunksjon: En kort positiv puls lukker reléet i løpet av 30 sekunder.
En innebygd mekanisme vil begrense spenningen som kan oppstå når Cyrix plutselig kobler til.
  • Victron art.nr: CYR010120412
  • Bilde kan avvike noe
  • Engelsk brukermanual
Kan også brukes i større anlegg sammen med ekstern BMS:
cyrix li 120a diagram
VarenummerCYR010120412
EAN8719076034339
ProdusentVictron Energy
FargeSvart
Spenning (V)12V, 24V