43" Finlux TV 43-FMAF-9060, 12V, Smart, Android
10+ på vårt lager
Finlux 43" med Android, SmartTV og WiFi. 12 volts modell utviklet for caravan, båt og hyttemarkedet. Strømgjerrig med 29W forbruk. Slim kabinett. Full-HD, PVR avspilling/opptak via USB til harddisk eller minnepenn. Integrert mottaker for RiksTV (DVB-T), kabelTV (DVB-C) og satellitt (DVB-S2). Polaritetsbeskyttelse og overspenningsvern på 15,3V.
Normalt sendt etter: 48 timer
Sendes fra Norge
Sikker betaling
14 dagers angrerett
RiksTV godkjent
Canal Digital kompatibel
Android basert TV
Spesifikasjoner
  • Effekt: 29W
  • Funksjoner: USB opptak, Mediaplayer, Tekst-TV
  • HDMI: HDMI (1.1/1.2/1.3/1
  • Kortleser: CI+
  • Nettverk: WiFi, Ethernet, Bluetooth, Google Cast
  • Oppløsning (maks): 1920 x 1080
  • PC tilkobling: VGA (D-SUB15) - Lyd via bak AV, HDMI
  • Porter I/O: Kompositt, hodetelefon, YPBPR via VGA, Dig. Audio (coax)
  • Spenning: 12V / 230V
  • Anbefalt spenningsområde 12V DC drift: 12,5 - 13,8 volt
  • Bildeformat (USB): JPG, BMP, PNG, GIF
  • Lydformat (USB): MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, OGG, AC3, FLAC
  • Videoformat (USB): MPG, DAT, VOB, MKV, MP4, MOV, FLV, 3GP, TS, RM, AVI, WMV, WEBM
  • Tjenester: Android, Hey Google, Netflix, Amazon Prime, Disney+, HBBTV
  • Tunerstøtte: DVB-T/T2-DVB-C, DVB-S/S2
  • USB: 2 (2.0)
  • TV Dimensjoner (med fotstøtte): 235 x 972 x 618 mm (D x L x H)
  • TV Dimensjoner (uten fotstøtte): 56/81 x 972 x 566 mm (D x L x H)
  • VESA Standard: 100 x 100
Varenummer384360A
EAN7022280019858
ProdusentFinlux
FargeSvart
Vekt (kg)8
Lengde (cm)8,1
Bredde (cm)97,2
Høyde (cm)56,6
Spenning (V)12V, 230V
KommunikasjonWiFi
OppløsningFull HD (1920 x 1080)
Strømforbruk29
Tilgjengelighet48 timer
VarehusVårt lager
EnergiklasseE
Kundeanmeldelser
Du anmelder: 43" Finlux TV 43-FMAF-9060, 12V, Smart, Android